Související zápasy

FBC Mohelnice
42_20230206_170511.jpg

Elévci v Přerově odehráli další turnaj.

Po úspěšném domácím turnaji elévů v prosinci se 5. února vypravili naši elévové bojovat do Přerova o další zkušenosti. I přes absenci nejlepších hráčů měli kluci a holky velké cíle. V dnešním článku se dozvíme během chvíle, jak se jejich mise vyplnila.

V prvním zápase nás čekal Šternberk, kde se nic nedařilo a soupeř vrátil naše svěřence do reality. Proběhlo krátké otřepání z prohry a čekal nás Přerov. Zápas už nebyl jednostrannou záležitostí a někteří naši hráči se i probudili do herního módu. Nejvyrovnanějším soupeřem byla Olomouc, které jsme podlehli o jedinou branku. Bohužel jsme se v daném zápase vysílili a do posledního zápasu proti Šumperku jsme se vydali bez energie. Sice jsme dnes žádný zápas nevyhráli, ale získali jsme další cenné zkušenosti, které budeme chtít zužitkovat v budoucnu.

Další turnaj se hraje 25.2. na domácí půdě, kde se neprohrává. A my slibujeme, že na trénincích budeme těžce makat a zkusíme pro vás to zlato vybojovat.

Momentky z turnaje a případně i jiné fotografie můžete vidět zde na našem instagramu. Pokud nás budete sledovat, nic vám už neunikne a my budeme rádi.