Menší ohlédnutí za turnajem elévků ze 7. prosince, které se odehrálo v Jeseníku.
Elévové už v této sezóně stihli odehrát 20 zápasů z toho 12 vítězně. Po novém roce bude dalších 20 zápasů na programu. V záložce zápasy můžete vidět, jak si vedli v zápasech, nebo kam/kdy se chystají v novém roce. Další domácí turnaj je čeká 25. února.
Naše druhá nejmladší kategorie zakončila první pololetí florbalové sezóny domácím turnajem, kde poznala porážku pouze s týmem z Přerova. Dále mohelnické naděje porazili 2 týmy z Prostějova a tým Lipníku. Stříbrné medaile ukazují jednak velké zlepšení oproti začátku sezóny, ale taky prostor pro zdokonalení. Přes zimní pauzu hráči zregenerují a vyrazí zpět na hřiště 5.2. v Přerově.
Trenérský tým hodnotí půlsezónu kladně. Pokrok jde opravdu vidět a děti se hodně zlepšují, jak individuálně, tak týmově. Cílem do konce školního roku zůstává vybojovat zlatou medaili a ukázat, že Mohelnice patří k nejlepším celkům.