9_1628167720.png
8_20220507_122527.png
23_20220310_105534.jpg

Muži ukončili sezónu třetím místem v tabulce

Mohelničtí florbalisté se i přes klopýtání v závěru základní části divize dokázali probojovat do play up bojů. V neděli 13. února prohráli na domácí palubovce po přestřelce s Jihlavou 8:9. Bohužel vlažný vstup do utkání v kombinaci s nedůslednou obranou, i přes dotahování v závěru zápasu, body nepřinesl.

Za týden se mohelničtí matadoři vydali do Dolní Dobrouče, kde je hostil Letohrad. Zápas se nesl v poněkud komorní atmosféře a letohradští orli svým tradičním, pro oko fanouška ne vždy atraktivním florbalem, dokázali minutu a půl do konce vsítit vítěznou branku, na kterou již naši hráči nedokázali najít odpověď. A utkání tak opět skončilo nepříznivým výsledkem 6:7. V posledním kole na tým z města mezi Hanou a Jeseníky čekal lídr celé soutěže brněnští Hornets neboli sršni. Naši špílmachři  již však před zápasem měli jistou účast v play up, díky lepšímu vzájemnému zápasu s Blanskem. Na domácí půdě si Mohelničtí zlepšeným výkonem došli pro vítězství v podobě výsledku 4:3 a pečetili tak svoji třetí příčku v Divizi D. 

Soupeřem pro 1. kolo play up jim je první celek Divize E Přerov. První hrací víkend se uskutečnil na venkovní půdě, a proto se mohelnická družina pod taktovkou trenéra Jiřího Šincla vydala do města zubra. První zápas, který se odehrál v sobotu 5. března, zvládli lépe naši hráči a zejména díky výborné defenzivní činnosti si připsali první vítězství poměrem 3:1. Následující zápas byl na programu hned v neděli, kdy se bohužel mohelnickým plejerům nepovedlo navázat na sobotní výkon a podlehli přerovským 2:7. Další zápasy play up čekají mohelnické muže již tento víkend na domácí palubovce Městské sportovní haly Mlýnská.