Související zápasy

FBC Mohelnice
57_20240305_210951.jpg

Nezastavitelná síla mladých: Hranice mladším žákům svědčí!

V nedělních utkáních v Hranicích se mladší žáci postavili na hřiště s jediným cílem: a to vyhrát vše. S nezdolným odhodláním a neuvěřitelným talentem podali výkon, který překonal veškerá očekávání. Přečtěte si, jak mladí florbalisti dokázali porazit všechny soupeře na své cestě k triumfu.

FBC Hranice Sokoli I - 10:0
FBC Hranice Sokoli II - 4:0
FBC Lipník - 2:0
Asper Šumperk - 3:1

Ačkoliv v prvním zápase padlo nejvíce branek, dlouho trvalo než někteří se probrali a uvědomili si, že jsou na turnaji v Hranicích. Florbalové pojetí hry soupeře nám vyhovovalo a nabízelo se nám spousta brankových příležitostí. Druhým tým Hranic spíše vyčkával a naši hráči a hráčky si nedokázali poradit se zahuštěným středem. I když dostali cenné rady, jak si se soupeřem poradit, naši svěřenci měli svoje hlavy a spousta akcí skončila dříve než začala. Ve třetím zápase jsme se mohli spolehnout na perfektní obranou hru a neprůstřelného mnicha v bráně Kubíka Němečka. Poslední zápas s Asperem naznačoval, že to bude boj. Ve hře se přitvrdilo, ale celý zápas jsme kontrolovali. Soupeři se podařilo překonat Němečka až v posledních třech vteřinách zápasu. Škoda, příště musí chytit o gól navíc.

Hodnocení trenéra: Na turnaj jsem odjel, abych se podíval, jak se našim daří mimo trénink. V týmu je spousta individualit, které tvoří hru a jsou hlavním motorem celého týmu. Určitě je potřeba zlepšit pohybu na hřišti a útočníci by měli více pomáhat obraně a chodit si pro míčky blíže, než čekat za půlkou. Celkově to hodnotím kladně a myslím si, že i v mladších kategoriích se nám rýsují kvalitní hráči, hráčky a brankář. Doufám, že si tým z mojí přítomnosti něco vzal k srdci a budou ještě lepší. Já jim mohu už jen poděkovat za příjemné dopoledne, které bych si klidně někdy zopakoval.

Hodnocení K. Skopalové: První tři zápasy mě moc nebavily. Moc jsem si nezahrála, když jsem byla na míčku snažila jsem se najít spoluhráče a nahrát jim, ale nazpátek mi to nikdo nevrátil. V druhém zápase nás zkoušeli napadat a my jsme nedokázali dostat míček dopředu, protože všichni byli obsazení. Se Šumperkem jsem nepřihrávala a spíše jsem sólovala než abych hrála týmově.