51_20231010_203504.jpg

Příměstský tábor FBC Mohelnice 2023

Příměstský tábor FBC Mohelnice 2023 je už nenávratně za námi, ale to nás neodradí si zavzpomínat v tomto článku na to jaký vlastně byl.

Florbalový příměstský kemp se uskutečnil v posledním srpnovém týdnu. Zúčastnilo se přes 30 dětí různého věku, tábor byl určen kategoriím přípravka až starší žáci. Počasí nám příliš nepřálo, tudíž program se odehrával převážně v tělocvičně. To však naše sportovce neodradilo od zápalu pro věc. Nabídka aktivit byla pestrá a o zábavu bylo postaráno. První den se děti rozdělily do týmů, vytvořily si vlastní vlajky a začaly boje o prvenství v celotáborovce.

I letos nechybělo přespání v hale, ovšem na stezku odvahy kvůli počasí nedošlo. O prázdná bříška se postarala jídelna na ZŠ Mlýnské. Celý tábor se uskutečnil za podpory MAP Mohelnicko. Doufáme, že se dětem tábor líbil a již se těšíme na další letní kemp.Druhý den jsme měli vodní sporty, aktivity v tělocvičně, průpravná kondiční a herní cvičení.Třetí den byla pro táborníky připravena netradiční olympiáda. V následujících dnech se uskutečnil tradiční florbalový turnaj a venkovní aktivity.


I letos nechybělo přespání v hale, ovšem na stezku odvahy kvůli počasí nedošlo. O prázdná bříška se postarala jídelna na ZŠ Mlýnské. Celý tábor se uskutečnil za podpory MAP Mohelnicko. Doufáme, že se dětem tábor líbil a již se těšíme na další letní kemp.