31_20220831_131227.png

Sezóna 2022/2023

Sezóna 2021/2022 je už nenávratně za námi a vrcholí období letních příprav. Do nového ročníku jsme přihlásili 10 družstev, což je stejný počet jako v tom minulém.  

Sezóna 2021/2022 je už nenávratně za námi a v současné době nám končí už i období letních příprav. Do nového ročníku jsme přihlásili 10 družstev, což je stejný počet jako v tom minulém. 

V uplynulé sezóně nám naši hráči dělali na hřišti radost a doufáme, že letos tomu nebude jinak. Jediná změna letos se udála mezi muži a mladšími žáky. Kde letos přihlásíme třetí mužský tým a zrušíme jeden tým mladších žáků.

  • Muži A - V play up nestačili na soupeře z Přerova a letos budou hrát stejnou celostátní soutěž - Divize D. Ještě než se rozběhne divizní kolotoč, byli muži nasazeni v druhém kole do Poháru Českého florbalu, které odehráli ve Žďáru. Výhra po nájezdech znamená, že nás čeká 3. září první ostré domácí utkání proti TJ Sokol Jaroměř od 18:00.

  • Muži B - Skončili v Olomoucká lize mužů na předposledním 9. místě. Rezervní tým bude hrát letos stejnou soutěž a přejeme štěstí, aby tato sezóna byla úspěšnější.

  • Muži C - Novinkou je přihlášení Olomouckého přeboru mužů. Je možné, že v Mohelnickém dresu spatříme tváře, které se k florbalu po nějaké pauze vrátí.

  • Junioři - Po loňském 6. místě čeká juniory v 2. lize několik kvalitních zápasů. Novinkou v letošní ročníku pro mistra a vicemistra soutěže je střetnutí se soupeři z Moravskoslezského kraje v rámci FINAL FOUR.

  • Dorostenci - Loňské bronzové místo budou chtít kluci ještě vylepšit a probojovat se do FINAL FOUR, které bude taktéž novinkou jako u starších kolegů v juniorce.

  • Starší žáci - I letos budeme hrát přebor i ligu Olomouckého kraje. V lize se jako každý rok mistr kvalifikuje na mistrovství České republiky, kde jsme se ještě nikdy nekvalifikovali. Třeba letošní rok bude zlomový.

  • Mladší žáci - Ze dvou týmů se stane jeden a naše některé mladé naděje čeká první zkušenost ve hře 5 na 5. Během roku se potkají s 15ti soupeři z regionu. Hned první zápasy 9. října odehrají na domácí palubovce.

  • Elévové - Kluky a holky čeká při trojkovém florbalu spoustu zápasů plných zkušeností a snad i radosti ze hry. První domácí turnaj by měli odehrát až 10. prosince.

  • Přípravka - Některé naše nejmenší naděje budou čekat první florbalové krůčky na trénincích. Své umění nám pak mohou předvést na palubovkách v okolí. První akcí je Moravian cup v Olomouci, kde se představí 3 a 4. září. První ligové domácí zápasy jsou naplánované na 4. prosince.