9_1628167720.png
8_20220507_122527.png
28_20220528_083151.jpg

Živý článek - Ostravské hry 2022

Sledujte živý článek z Ostravských her, který budeme postupně o víkendu aktualizovat.

Důležité odkazy z Ostravských her: Odkaz na stránky turnaje, foto z turnaje

 • Sobota
  • 22:30 - Do zítřejšího dne se neprobojoval žádný z našich týmů. Elévové podlehli  1. SC TEMPISH Vítkovice. Komentář trenéra:  Dnešní poslední osmifinálové utkání proti Vítkovicím nám moc nevyšlo. Soupeř byl všude o krok napřed, byl důraznější a přesnější. I tak si myslím, že elevci předvedli pěkný výkon a nemusí se vůbec stydět. Konečný výsledek zápasu 1:10
  • 22:20 - Dorostenci nestačili na Tsunami Záhorská Bystrica, když podlehli 2:6. Komentář trenéra: Zápas jsme vůbec nezvládli dotáhnout do vítězného konce, i když jsme v první polovině byli lepší soupeř dokázal srovnat. V druhé polovině nás srazil odvolaný výrok rozhodčího, na který se, ale nemůžeme vymlouvat. Škoda po zápase byla spousta emocí a situaci, které jsme probrali. Děkuji klukům za letošní sezónu byla to jízda a doufám, že se klukům bude i dále dařit. Je to super parta.
  • 17:20 - Za hodinku půjdou do play-off i naši elévci, kteří se postaví proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Budou úspěšnější a zvládnou dovést zápas do vítězného konce oproti svým starším kolegům? online
  • 17:00 - Za hodinu vstoupí do play off dorostenci na hale dopravní proti Tsunami Záhorská Bystrica minule v Praze přes Slovenský tým hladce prošli. zadaří se i dnes? online
  • 16:00 - Mladší žáci postoupili přes FbC Frýdek-Místek, když vyhráli 5:3. V 19:30 čeká mladší žáky další kolo proti Torpedo Havířovonline
  • 14:45 - Za hodinu jdou bojovat v předkole play off mladší žáci proti FbC Frýdek-Místek. online
  • 14:20 - Elévové v posledním zápase skupiny . Komentář trenéra: Naši hráči a hráčky se od začátku snažili určovat tempo a styl hry. Tlak našich hráčů byl odměněn prvním gólem. Toto vedení však netrvalo příliš dlouho a po vstřelení vlastního gólu byl stav 1:1. Po první polovině svítil stav na tabuli 2:2. Druhá polovina přinesla řadu pěkných kombinací a střel na branku soupeře. Naše elévky přišli podpořit naši mladší žáci a vytvořili tím skvělou atmosféru společně s rodiči. To nám hodně pomohlo. Zápas jsme vyhráli o jedinou branku a skončili na 3. místě v tabulce. V 18:30 nás čeká důležitý zápas na dubině proti domácím Vítkovicím.
  • 14:00 - Dorosti neudrželi vedení 3:0 proti 1. SC TEMPISH Vítkovice Blue . Komentář trenéra: Do zápasu jsme vstoupili bez respektu, i když se jednalo spíše o rezervní tým Vítkovic. Dokázali jsme držet krok a postupně navyšovat skóre až na 3:0. Stačilo nám dát jednu branku a mohli jsme slavit prvenství ve skupině, bohužel vlivy a erupce na slunci nakonec znamenala remízu 3:3. Škoda, teď jedeme na oběd a pak vymyslíme další postup, před zápasem v 18:00. Bohužel v tuhle chvíli nevíme jistě, která hala a jaký soupeř nás čeká. Děkuji všem, kteří nás v předešlých zápasech přišli podpořit. Moc si podpory vážíme a je radost v takovém prostředí bojovat za Mohelnici.
  • 12:00 - Ve 12:30 nastoupí elévové k dalšímu utkání proti LUNA Příbor. online 
   Ve stejný čas vstoupí do druhého dne dorostenci, kteří se postaví vicemistrům dorostenecké ligy 1. SC TEMPISH Vítkovice Blue. Podle informací z haly zápas začne o chvíli dříve. online
  • 11:00 - Elévové porazili poměrem Torpedo Havířov 6:3. Komentář trenéra: Ranní sobotní zápas elévů se odehrával v rychlém tempu. Během prvních minut jsme si vytvořili dvoubrankové vedení. Soupeř se během první poloviny zápasu dostal na dostřel jediné branky. Zápas byl doprovázen častými fauly. V druhé polovině zápasu FBC Mohelnice zabrala a dotáhla zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři za pěkný zápas.
  • 10:30 - Mladší žáci vyhráli i druhý zápas s FBC Draci Říčany poměrem 4:3 a končí na druhém místě ve skupině. V 15:45 jim začíná předkolo play off, kdy narazí na FbC Frýdek-Místek, který skončil ve své skupině na posledním místě.
  • 8:30 - Za 15 minut jde do boje další kategorie a to elévové, které čeká Torpedo Havířov. online
  • 8:00 - Mladší žáci bojují v posledním zápase skupiny s FBC Draci Říčany. online
 • Pátek
  • 20:00 - O další výhru dne se postarali mladší žáci, kteří porazili 4:1 TJ Slovan Havířov. Komentář trenéra: Začátek utkání byl z naší strany statický. První branku utkání si nešťastnou náhodou kopnul při obranném zákroku David Kuba. Nicméně během jedné minuty jsme dokázali dorovnat. Vyrovnávací branka nás nakopla. Korunu celému utkání dal Filip Langr #29, který vsítil balón zpoza branky kolem tyčky. 
   Elévové nestačili na superligový tým Předvýběr.CZ Florbal MB a podlehli 2:4.
  • 18:00 - Zrovna začali hrát mladší žáci a dorosti zařídili první Mohelnickou výhru na Ostravských hrách, když porazili 5:4 FBC TIGERS PORUBA.  Komentář trenéra: Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale na první branku jsme se pořádně nadřeli. V druhé polovině, když jsme odskočili na 4:1, už to vypadalo na jasné 3 body. V závěru jsme se zbytečně natrápili a pustili soupeře do zápasu. Možná za to mohla nekoncentrovanost, ale na to se historie neptá.
  • 15:30 - V 18:00 budou hrát mladší proti TJ Slovan Havířov odkaz na online
   a 45 minut po nich v 18:45 elévové proti Předvýběr.CZ Florbal MB odkaz na online
  • 15:00 - Za necelých 45 minut dorosti budou hrát proti FBC TIGERS PORUBA odkaz na online ze zápasu
  • 14:30 - Elévové podlehli FbC Frýdek-Místek 2:6. Komentář trenéra J. Dočekala: Na začátek jsme na ně vlítli a šli jsme hned do vedení 1:0. Soupeř rychle odpověděl gólem. Zápas se odehrával nahoru-dolů. I když se naši snažili, tak to soupeřům spadlo víckrát a prohráli jsme 2:6. 
  • Mladší žáci podlehli o gól soupeři z Brna (Sokol Brno I EMKOCase Gullivers) poměrem 2:3. Komentář trenéra Š. Chovance: V první polovině jsme hráli hodně individuálně, z čehož plynuli tři obdržené branky v úvodu utkání. V druhé polovině se nám podařilo snížit na 2:3. Hra byla ve vysokém tempu, ovšem vytoužená vyrovnávací branka nepřišla.
  • 13:30 - Dorosti podlehli PANTHERS OTROKOVICE 0:3. Komentář trenéra: Špatný vstup do zápasu a spousta chyb nás stála zbytečně toto utkání. Kluci bojovali a nechali na hřišti vše, za to je chválím. Ale chyby v rozestavení nebo některé individuální nás stály toto utkání. Navíc pokud nedáš gól, nemůžeš chtít vyhrávat.
  • 12:00 - Za necelých 45 minut nastoupí dorostenci proti PANTHERS OTROKOVICE na SAREZE. 
   V 13:30 na Dubině začnou elévové proti FbC Frýdek-Místek A v 13:30 začnou i mladší žáci proti Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na SH Vítkovická střední Ostrava
  • 8:00 - Za chvíli máme sraz na Mohelnickém nádraží, odkud se vypravíme směr Ostrava-Svinov. Do Ostravy se vypraví tři týmy - elévové, mladší žáci a dorostenci. Elévové postupně změří své síly na hale Dubina s FbC Frýdek-Místek, Předvýběr.CZ Florbal MB, Torpedo Havířov a LUNA Příbor. Mladší žáci se postaví proti Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, TJ Slovan Havířov a FBC Draci Říčany. Dorosty čekají kvalitní zápasy s PANTHERS OTROKOVICE, FBC TIGERS PORUBA a 1. SC TEMPISH Vítkovice Blue. Držíme všem našim hráčům palce a doufáme v kvalitní reprezentaci naší Mohelnice v Ostravě.