Dorost v Uničově splnil očekávání

V sobotu dne 20.11.2021 se naši mohelničtí dorostenci utkali ve městě Uničov se dvěma soupeři, a to FBC OLOMOUC B a FBC ZŠ UNIČOV. Hned po příjezdu se kluci naladili do pozitivní nálady s jediným cílem – porazit oba soupeře.

FBS OLOMOUC B

V prvním utkání náš mohelnický tým skóroval už v první minutě, když z první, vystřelil náš legendární obránce Tobiáš Svozil a hned proměnil svojí první šanci tohoto dne. Dále se také Mohelnice po uvolnění Tomáše Mekysky podél mantinelu, dostala do vedení o 2 branky. V tomto zápase se taktéž prosadil ku příkladu David Kálmán, Matyáš Friedl, Jan Vykydal a Tomáš Paprsek. Celý zápas se odehrával na soupeřovi půlce. U našich dorostenců, šla vidět parádní souhra, za což se z větší části zasluhuje mohelnický šéftrenér Radim Lukas. V posledních pár minutách 2. třetiny jsme obdrželi gól. Konečný výsledek tohoto zápasu byl 7:1 pro naše BORCE!

Po jednozápasové pauze se naši kluci opět naladili do zápasové nálady, opakuji pouze s jednou vidinou, a to VYHRÁT.

FBZ ZŠ UNIČOV

Do druhého zápasu nastoupila Mohelnice velmi aktivně, ze začátku šlo vidět, že se utkání bude odehrávat nahoru-dolů. První třetina skončila pro obě mužstva remízou, nicméně do druhé třetiny se naši kluci pořádně obuli. Tato třetina měla 2x vetší tempo než ta první. První bod tohoto utkání patří Tomaši Mekyskovi – po skvělé kombinaci s Davidem Horákem umisťuje míček ke vzdálenější tyčce. O dvě minuty na to, se opět prosadil Tomáš Paprsek, což nemá úplně ve zvyku. Na 3:0 navýšil opět Tomáš Paprsek, čímž si v tento den zapsal do kanadského bodování  HATTRICK. Poslední gól v tomto zápase vyslal David Kálmán po neskutečném uvolnění z obrany do útoku, umístil míček pod ruku gólmana. Třetí třetina se odehrávala z větší části na naší půlce. Soupeř se očividně nechtěl za žádnou cenu vzdát a pokusil se získat výhru pro svůj prospěch. Tomu, ale zabránila mohelnická obrana, která vychytala 60 % střel. Třetí třetině naši dorostenci dostali 2 góly. Závěrečný výsledek, tedy byl 4:2 pro FBC MOHELNICI.

Děkuji všem hráčům a gólmanům, kteří se zasadili o dnešních 6 bodu. Pokračujte pořád dál borci, a ještě jednou DÍKY!