Dorost vybojoval vítězství v Litovli

Na zápas, Mohelnice vyjela v plné síle, a to 2 lajny a 3 gólmani. Soupeř domácí tým značně potrápil.

Dne 6. 11. 2021 se naši dorostenci utkali v Litovli s nevyzpytatelným a často „podceňovaným“ týmem, a to FBC TJ TATRAN LITOVEL. Proč podceňovaným? To je jednoduché…jelikož nikdy nevíme, co můžeme od tohoto soupeře očekávat a jakou taktikou bude soupeř dominovat.

V první třetině se zápas odehrával už zprvopočátku na soupeřovi půlce. Mohelnice byla týmem, který skóroval jako první v tomto zápase, nicméně FBC TJ TATRAN LITOVEL ihned po náhozu míčku z obrany do brejku, dorovnal a následně navýšila skóre na 1:2 vůči mohelnickému týmu. Po ukončení první části, se mohelnický tým za přítomnosti trenéra Radima Lukase a asistenta Maxiána Přikryla odebírá do rohu hřiště, kde si rozebírá chyby a dodává poznatky, které nastaly v průběhu 1. třetiny.

V druhé třetině Mohelnice dorovnala, a následně navýšila skóre na 3:2. Vzápětí na soupeř dává gól. Po 3. obdrženém gólu trenér Radim Lukas, psychicky podržel své dorostenecké mužstvo a motivoval ho k závěrečnému vítězství nad FBC TJ TATRAN LITOVEL, což se projevilo i v poslední třetině, kdy naši dorostenci dokázali zvítězit nad soupeřem v poměru 5:3. Poděkovaní patří našim mohelnickým mládencům za parádní výkon. Jen tak dál borci !!!!!!!