Související zápasy

FBC Mohelnice

Dorostenci doma neprohrávají

První domácí zápasy čekaly dorostence až 12. listopadu a do března se na domácí palubovku jen tak nevrátí. Takže bylo jasné, že se budou chtít před svými fanoušky předvést a dalších 6 bodů si nechat doma.

FBC PŘEROV 8:3 (4:1; 2:2; 2:0)

Začátek, který nikdo nečekal v čase 0:36 T. Svozil střílí svojí druhou branku během prvního střídání. Většina zápasu byla v naší režii. Jediná chyba na utkání byla ztráta koncentrace a zbytečné zaváhání ve 2. třetině, kdy jsme se nechali ovlivnit rozhodčími a soustředili se na jejich výkon místo na svůj. I když Přerov dokázal snížit na rozdíl jedné branky , tak od 20. minuty byl na hřišti už jeden tým, který si šel pro zaslouženou výhru.

FBC DROŽDÍN 12:1 (6:0; 3:0; 3:1)

Čekání na odpolední utkání bylo už pro některé dlouhé. Po obědě ale nastala ta chvíle a dočkali jsme se dalšího představení doma. Zápas se odehrával spíše v tréninkovém režimu, kdy jsme mohli vyzkoušet různé alternativy. Možná vadou na našem přístupu bylo, že jsme nedokázali se v zápasu dostat do delšího souvislého tlaku a vyzkoušet si roztočit na útočném polovině takzvanou "matějskou".

Komentář trenéra: Nejtěžší utkání v této polovině fáze jsou za námi bez ztráty bodu a zatím jsme pozitivně naladěni na zbytek sezóny. Zatím se nám vyhýbají zranění a nemoci. Dokážeme se prezentovat aktivní hrou. Na čem by jsme měli zapracovat, tak určitě na řešení situací pod tlakem a celkově pohybu na hřišti.