Související zápasy

FBC Mohelnice
37_20221123_225158.jpg

Juniorka zažívá krizi a dál se tabulkou propadá.

Junioři po povedeném startu sezóny, poznali krizi. Nejdříve 6.11. v Moravském Berouně postupně nestačili na všechny své soupeře a o dva týdny později 20.11. v Šumperku dovezli bod za remízu.


 FBC PŘEROV 3:17 (0:6; 1:5; 2:6)

Tento zápas rozhodla nejspíše 5 až 6 minuta a lenivost hráčů, kteří místo kroku navíc nechali v bráně vyniknout V. Hrachovinu. Bohužel chyby a naivita hráčů, které připomínaly spíše herní vyspělost na úrovni mladšího žáka, rozhodli o tak vysoké prohře. 

FBC HRANICE 1:9 (0:4; 0:3; 1:2)

Zápas úplně podobný jako s Přerovem, jen nás porazil méně šikovný soupeř. Bohužel jsme jim na hřišti nestíhali a odevzdaný výkon znamenal bohužel další vysokou prohru.

FBC EXCALIBUR ŠTERNBERK 3:6 (0:0; 0:2; 3:4)

Jiný přístup k utkání, spíše se jednalo o přátelský zápas než nějaký souboj o body. Možná až třetí třetina připomínala nějaké zápasové nasazení. Bohužel, tam jsme na soupeře nestačili a z Moravského Berouna jsme odjížděli bez bodu a s přídělem 32 gólů.

Komentář trenéra k 6.11.: Naše předvedená hra v Berouně nejde svádět na místní povrch. I když je velmi specifická a vymlouvají se i ostatní týmy, které například hrají  i divizi, tak podmínky jsou pro oba týmy stejné. Spíše je zarážející, že přístup některých k zápasu je tak laxní, že jim je jedno výsledek a dá se říci, že si vyrazili do Berouna na výlet.

ASPER ŠUMPERK 1:10 (1:3; 0:2; 0:5)

Čekal nás lídr soutěže a velmi těžké utkání. Přistoupili jsme k tomu zodpovědně, nikam jsme nespěchali. Docela nás překvapila neaktivní a pomalá hra soupeře, ale rozdíl v technické kvalitě byl poznat na průběžném skóre.

FBC EXCALIBUR ŠTERNBERK 10:10 (2:4; 4:4; 4:2)


Do zápasu jsme vlítli a chtěli si po 4 posledních prohrách zlepšit chuť. Bohužel soupeř nám hned ukázal, že si zápas nepřijeli odchodit a během 4 minut otočili utkání a my jsme po celý zápas dotahovali. Nutno podotknout, chytat brankář a ne hráč, tak je možné, že by jsme na body nedosáhli.

Komentář trenéra k 20.11.: Po minulém fiasku, jsme jeli do Šumperka s jasným cílem a tím bylo získat nějaké body a zlepšit herní projev. V zápase se Šumperkem se určitě dalo vyhrát, ale rozhodly detaily v kterých byl soupeř lepší. Se Šternberkem hezká hra, kdy jsme většinou my tvořili hru a soupeř trestal naše zbytečné chyby.