Dohrávku zvládli starší žáci excelentně

V neděli se naše rezerva vydala do Senice k dohrávce zápasu s Playmakers Prostějov.

FBC PLAYMAKERS Prostějov 7:1 (1:0; 5:0; 1:1)

Náš vlažný vstup do zápasu rozehraný Prostějov nedokázal využít a my se každou herní akcí více sehrávali, až bylo k vidění spousta pěkných florbalových akcí. Prostřední třetina rozhodla o vítězi tohoto utkání. V poslední třetině se kluci snažili podpořit své spoluhráče, ať se kanadská nadílka rozprostírá mezi všechny členy týmu. Ondra Němeček, který si po delší pauze vyzkoušel jaké to je na hřišti i běhat, dnes mohl slavit jednu branku a dvě krásné asistence. Pro kluky výhra 7:1 je pěknou odměnou po všech odmakaných zápasech v přeboru.

Bohužel nás teď trápí problémy s počtem hráčů, jak na zápasech, tak na trénincích. Bohužel se budu opakovat, ale prostě musíme florbalu obětovat více energie než doposud, abychom pak mohli sklízet ovoce. Projevuje se, že někteří v létě moc nezaseli a teď, když bychom  měli sklízet, tak není co. Naštěstí je Praha odsunutá na květen a v dorostech je taková konkurence, že můžeme brát jen ty, co alespoň na venek dávají najevo, že něco dělali. Potřebovali bychom asi mentálního kouče, který by nás dokázal připravit na začátky zápasů, protože zatím tu naši mašinu občas trvá pořádně rozjet a sem tam ještě do toho zadrhne. Musím za sobotu a neděli vyzdvihnout výkon Davida Kuby, který dokázal zastínit na hřišti své kolegy i protihráče, kteří byli většinou o nějaký ten rok starší, kilo těžší a decimetry vyšší.