Starší žáci bojovali na dvou frontách, bohužel bez zisku bodů

Šestého března jsme se vypravili na jediný zápas do Čajkareny, kde nás čekalo domácí FBS. Dohrávka se Šumperkem byla naplánována hned na další den v Šumperku.

FBS OLOMOUC 1:6 (1:2; 0:3; 0:1)

Proti nám stála početní převaha domácích, ale v zápase to nebylo moc znát. Kluci se snažili, běhali a poctivě bránili. Soupeř měl více ze hry a po brance v závěru třetiny jsme do pauzy odcházeli s jednogólovou ztrátou. Prostřední třetina byla velmi podobná té první, ale v čase 20:59 jsme si zažili klasický minutový výpadek, který  rozhodl o celém zápase. Během těchto 60 vteřin jsme inkasovali 3 branky. Ve třetí třetině jsme možná měli více vyložených šancí, ale už bylo vidět, že je po zápase a Olomouc si své 3 body pohlídala.

ASPER ŠUMPERK 1:12 (0:4; 1:4; 0:4)

Už od první minuty bylo jasné, že nebudeme ti, kteří budou tvořit hru zápasu. V každé třetině jsme inkasovali po 4 brankách a nebýt výkonu O. Němečka mohlo to být i více. Oproti nedělnímu zápasu s Olomoucí, jsme o poznání méně běhali a úplně se vykašlali na nějaké založení útoku a hru z první. Přitom když byly náznaky, tak z toho byly hezké akce a mohl ten zápas dopadnout i trochu jinak.