Senická plichta!

Dne 28. 11. 2021 se naši starší žáci B vydali do Senice na Hané. Jak už z názvu vyplývá, oba zápasy skončily remízou, nicméně oba zápasy byly až do samotného konce opravdu napínavé. Našimi soupeři byla družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL (5:5) a FBC TORNÁDO LUTÍN (3:3)

Mohelničtí kluci se v prvním zápase utkali s TATRANEM, což je soupeř, od kterého není nikdy předem jasné s jakou taktikou vejde do zápasu a jak se vypořádá s daným protivníkem. Kluci byli nastoupeni do hry v hojném počtu 10 hráčů + gólman. Tempo utkání nebylo nijak valné, spíše se čekalo, kdo dá první gól. Bohužel Mohelnice se do brány příliš netlačila a když už se odvážila vystřelit, tak nebyla schopna trefit „zařízení“. Taktéž i brankář neměl svůj den a nevyspal se zrovna do růžova. První střela, která se kutálela po zemi rychlostí 1 km/h, se našemu gólmanovi dostala mezi nohy a skončila v bráně. I takové dny jsou, že se nedaří všem. Nicméně kluci se po první třetině probudili a začal to být o trochu více koukatelný florbal. Konečný výsledek tohoto zápasu byl 5:5.

Bohužel po prvním zápase nás museli opustit 4 hráči Mohelnice, kteří se vydali do Olomouce na zápas, který byl přeložen a měl se dohrávat právě v tento den i čas. Ale ani toto nevyvedlo naše čutálisty z míry. Hoši byli v náladě a těšili se na další zápas. Druhý zápas byl opravdu derby než by normálně byl, a to z důvodu již zmíněné absence některých našich hráčů. V první třetině padly celkem 3 góly, z nichž pouze jeden byl pro mohelnické družstvo. Druhá třetina skončila v poměru 2:0 vůči FBC TORNÁDU LUTÍN. Ve 3. třetině jsme se dostali do oslabení, kterého soupeř poctivě využil a dorovnal na 3:3, což byl i finální výsledek.

Obrovské díky patří našim chlapcům, jsou to bojovníci, a i přes nepřítomnost jiných hráčů se dokázali hecnout a zabojovat. Ještě jednou DÍKY KUCÍ.